Вы здесь

 

Харківське управління Головного управління ДФС у Харківській області

Раздел: 
Услуги/Сообщения

За рік місцеві бюджети регіону отримали 14, 6 мільярдів податків та зборів
В Головному управлінні фіскальної служби Харківської області проінформували про наповнення місцевої казни. Так, протягом 2018 року місцеві бюджети отримали 14, 6 млрд. гривень. Це на 25, 5%або майже на 3, 0 млрд. грн. більше минулорічного показника. Індикативний показник ДФС України виконано на 107, 4%, додатково отримано понад мільярд гривень.
У фіскальній службі відзначають, що наповнення місцевої казни –ключове завдання. Це передусім розвинена інфраструктура, відремонтовані дороги, виконання соціально-економічних програм, заробітна платня лікарям, вчителям та багато інших корисних речей, без яких неможливе існування повноцінно функціонуючого регіону.
Основним джерелом надходжень бюджетів місцевих громад є податок на доходи фізичних осіб. За 2018 рік фактично надійшло 8, 7 млрд. грн. ПДФО, у порівнянні з минулим роком більше на 1, 6 млрд. грн.
Окрім зростання сумлінності платників, на суттєве збільшення сум ПДФО вплинула проведена робота щодо протидії нелегальній зайнятості та виплатам заробітних плат менше мінімально встановленого рівня. Комплекс заходів, що включає в себе роз’яснювальну роботу, впровадження соціально направлених проектів та контрольно-перевірочну діяльність, мали результат.
Спостерігається суттєве збільшення й надходження єдиного податку. За 12 місяців 2018 року бізнесмени перерахували до місцевих бюджетів 2, 5 млрд. грн. цього платежу, що на півмільярда гривень більше.
Зросли й суми земельного податку та орендної плати. У 2018 році надходження від користування землею за 12 місяців склали майже 1, 6 млрд. грн. Це більше на 69, 0 млн. грн. ніж в 2017 році.
В ГУ ДФС області закликають громадян з відповідальністю та розумінням відноситися до своїх зобов’язань. Вчасно платити податки, не виплачувати зарплатню в «конвертах», оформлювати працівників офіційно. А найманим співробітникам рекомендують утриматися від сумнівного неофіційного заробітку без майбутнього.
т. 066-057-92-81

Контакты

  • (066) 057-92-81