Вы здесь

 

ХОДПІ для розміщення

Раздел: 
Услуги/Сообщения

До уваги суб’єктів господарювання!
Головне управління ДФС у Харківський області проводить конкурс з формування Єдиного реєстру торгівельних організацій на 2019 рік, яким надається право реалізації та зберігання безхазяйного та іншого належного державі майна, що перейшло у власність держави.
До Єдиного реєстру включаються суб’єкти господарювання незалежно від форми власності, що є юридичними особами та платниками податку на додану вартість і здійснюють реалізацію майна шляхом проведення біржових торгів (аукціонів) або через роздрібну торговельну мережу.
Для участі в конкурсі суб’єкти господарювання (юридичні особи платники податку на додану вартість) подають такі документи у строк до 17 грудня:
заяву про включення до Єдиного реєстру із зазначенням вартості власного капіталу, кількості працівників, наявності офіційної сторінки або електронної адреси в мережі Інтернет;
копію установчого документа, засвідчену суб’єктом господарювання;
копії ліцензій на право здійснення окремих видів господарської діяльності (за наявності);
довідку про власні складські приміщення або копію договору оренди складських приміщень у тому регіоні, де подається заява;
копії документів, які підтверджують можливість проведення біржових торгів (свідоцтво про реєстрацію (акредитацію) члена біржі, власника біржового місця, брокерської контори);
баланс або фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва та звіт про фінансові результати за останній звітний період, що передує даті подачі документів.
Якщо суб’єкт господарювання на дату подачі документів перебуває у Єдиному реєстрі і протягом останнього року зміни до установчого документа не вносились, завірена копія установчого документа не надається.
Засідання комісії відбудеться 26 грудня 2018 року, о 10 годині, за адресою:
61166, м. Харків. Вул. Пушкінська 46,. Довідки за телефоном: 702-16-33.”
Увага! Триває пілотний проект ДФС України "Електронний чек"
Головне управління ДФС у Харківській області нагадує, що триває впровадження пілотного проекту електронної системи - "Електронний чек" (або e-Receipt). Ця новація має призвести до якісно нових відносин у ланці "підприємець - споживач".
Сутність новітньої моделі полягає у впровадженні альтернативного технологічного рішення для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі без застосування традиційних реєстраторів (РРО).
Програма "Електронний чек" має низку суттєвих переваг, зокрема:
- систему можна встановити на будь-який пристрій - персональний комп'ютер, планшет чи смартфон;
- вона доступна, безкоштовна та може бути інтегрована з іншими системами ДФС і бухгалтерськими програмами;
- має найвищий ступінь захисту й працює 24 години на добу та 7 днів на тиждень.
Крім того, застосування такої моделі на практиці позбавляє необхідності придбавати традиційний касовий апарат і відповідно друкувати паперові чеки.
Отже, фіскальний чек громадяни зможуть перевірити у відкритій частині Електронного кабінету - електронного сервісу ДФС, розміщеного на офіційному веб-сайті ДФС.
Нарахована зарплата включається до витрат підприємця
ГУ ДФС у Харківській області повідомляє, що у підприємця, який обрав загальну систему оподаткування, об’єктом оподаткування є чистий дохід, тобто різниця між виручкою і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такого підприємця.
Перелік витрат визначено статтею 177.4 ПКУ. Зокрема, до складу витрат фізичної особи – підприємця на загальній системі оподаткування включаються витрати на оплату праці фізичних осіб, що перебувають у трудових відносинах з таким платником податку, а також витрати на оплату за виконання робіт, послуг згідно з договорами цивільно-правового характеру, будь-яка інша оплата у грошовій або натуральній формі, встановлена за домовленістю сторін.
Одночасно нагадуємо, що дотримання норм трудового законодавства, офіційне оформлення найманих працівників та легальна заробітна плата – це соціальний захист працюючих та уникнення штрафів роботодавцями.
До уваги платників! Змінено режим роботи ЦОП
Головне управління ДФС у Харківській області повідомляє про встановлення нового режиму роботи Центрів обслуговування платників.
З понеділка по четвер ЦОП працюють з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв., у п'ятницю з 09 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.
Обідня перерва з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хвилин.
Крім того, в останній день граничного строку подання звітності, визначеного пунктом 49.18 статті 49 Податкового кодексу України (з урахуванням вимог пункту 49.20 статті 49 Податкового кодексу України), час роботи Центрів обслуговування платників подовжується до 20 год. 00 хвилин.
Як оподатковується спадщина від членів сім’ї
Головне управління ДФС у Харківській області нагадує, що з 1 січня 2017 року об’єкти спадщини, які успадковуються не тільки членами сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення, але й об’єкти спадщини, що успадковуються членами сім’ї другого ступеня споріднення оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб.
Відповідно до пп. 14.1.263 ПКУ членами сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі, усиновлені. До другого ступеня споріднення відносяться, зокрема, дід, баба, дядько або тітка.
Також, Законом встановлено, що у разі спадкування будь-яких об’єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою, оціночна вартість таких об’єктів з метою оподаткування не визначається.
Не сплачують спадкоємці в таких випадках й військовий збір.
Півмільярда гривень рентної плати зараховано до місцевого бюджету Харківської області
ГУ ДФС у Харківській області повідомляє, що надходження до Державного бюджету України за січень-вересень п. р. рентної плати за користування надрами для видобування вуглеводневої сировини склали 8, 6 млрд. гривень.
Водночас нагадуємо, що з 01.01.2018 року набрав чинності Закон України від 07.12.17 № 2245-УІІІ «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату», яким передбачено зарахування рентної плати з видобутку природного газу, нафти та газового конденсату до місцевого бюджету у розмірі 5 відсотків.
Після вступу у дію цього Закону, всього по Харківській області за 9 місяців поточного року додатково мобілізовано до місцевого бюджету Харківської області 524, 2 млн. грн.

0501463501

Контакты

  • (050) 146-35-01
  • 702-16-33