Вы здесь

 

Услуги/Сообщения. Доска объявлений

Ремонт телевизоров в Чугуеве и Чугуевском районе.Выезд мастера на дом.
Оказываем услуги по ремонту всех видов телевизоров,как кинескопных, так и жидкокристаллических(LCD), плазменных, светодиодных,а так же мониторов всех существующих марок - Sharp, LG, Panasonic, Philips, Supra, Samsung, Sony, BBK, Pioneer, Marantz, Daewoo, Thomson, Toshiba, TCL, Hitachi, Electron, Bravis, Shivaki, JVC, Digital, Dex и др.
Осуществляем частичную или полную замену подсветки в LED телевизорах.

Уточнить технологическую
возможность устранения той или иной неисправности и получить квалифицированную консультацию Вы можете по телефонам : Тел.: +38(050) 902-55-82 | Тел.город.: 2-47-12

Компьютерная помощь и абонентское обслуживание, прошивка телефонов и планшетов.

Независимый IT-специалист с 15-ти летним опытом работы и деловой педантичностью, поможет в решении ваших компьютерных проблем, а также проведёт бесплатное консультирование по интересующим вас вопросам. Все виды работ выполняются исключительно с уклоном на качество с предоставлением гарантии + персональный подход к каждому клиенту, а не на скорость и поток, как делается в некоторых сервисах. Вы останетесь довольны;)

Понад 3, 4 млрд. грн. за перший квартал 2019 р. – надходження ЄСВ від платників Харківщини
В Головному управлінні фіскальної служби Харківської області проінформували, що протягом січня- березня 2019 року платники регіону сплатили 3 426, 9 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Вказана сума перевищила минулорічні надходження на 677, 1 млн. грн (+ 24, 6 відс.).
За березень 2019 року надходження склали 1 171, 2 млн. грн. Досягнуто ріст збору до минулого року на 223, 8 млн. грн (+ 23, 6 відс.).

Вам простили борг в 2018 році – задекларуйте доходи!
Головне управління ДФС у Харківській області повідомляє, що відповідно до підпункту 164.2.17 ст. 164 Податкового кодексу (далі ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий платником податку як додаткове благо.

Увага платникам рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин!
Головне управління ДФС у Харківській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі роз’яснення з питання застосування положень п. п. 252.16 Податкового кодексу України в частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02.

Дохід нараховано, але не виплачено: коли сплачувати ПДФО?
Головне управління ДФС у Харківській області повідомляє, що відповідно пп. 168.1 ПКУ податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов’язаний утримувати податок на доходи фізичних осіб із суми такого доходу за його рахунок.

Предоставляю услуги по таким направлениям: Классический оздоровительно - лечебный массаж, лимфодренажный, антицеллюлитный массаж. Опыт работы 6 лет.
Доступная цена.

(НЕ ИНТИМ!)
Тел. 0939604859
0995077957

БУРЕНИЕ СКВАЖИН "под ключ" по Харьковской области.
Ремонт, чистка, обустройство.
Ответственный подход к работе.
Аккуратность.
Оплата по факту.
(067)93-45-023

Деньги на мечту!
Деньги на бизнес!
Деньги на ремонт!
Деньги на учёбу!
Деньги на отдых!
И ещё много много поводов, чтобы побаловать себя))
Также у нас АКЦИЯ Рассрочка на любую мебель с минимальной переплатой до 10% Не пропустите выгодное предложение
Для этого нужно прийти в Смарт Финанс, магазин Комфорт, 2 этаж, магазин мебели, Ждановского, 5 или позвонить мне 063-626-93-01, 097-412-09-90 и в течении 20-30 минут ваша проблема будет решена)

Міністерством фінансів України надано роз’яснення з питання застосування положень підпункту 140.4.1 Податкового кодексу України

До Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій включено новітні моделі
Державною фіскальною служби України включено до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій 8 новітніх моделей програмних/програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, які беруть участь у експериментальному проекті.

Як сплачується ПДФО з виграшів та призів
Головне управління ДФС у Харківській області повідомляє, що доходи у вигляді виграшів та призів включаються до доходу, що оподатковується ПДФО. Податковим агентом у такому випадку є та особа, яка здійснює відповідне нарахування (виплату) платнику податків. Йдеться про випадки нарахування (виплати, надання) на користь платника податку доходу у вигляді виграшів (призів):
- у лотерею чи в інших розіграшах;
- у букмекерському парі;
- у парі тоталізатора;

Як оподатковуються доходи від продажу власної сільськогосподарської продукції
Головне управління ДФС у Харківській області повідомляє, що відповідно до пп. 165.1.24 ПКУ до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що, зокрема вирощена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення, зокрема:

Перевезём вашу квартиру тел 0995065713 Виталик

Дохід від продажу рухомого майна фізособою: коли оподатковується, а коли — ні
Головне управління ДФС у Харківській області нагадує про порядок оподаткування операцій з продажу або обміну об’єктів рухомого майна фізичною особою.
Так, дохід фізичної особи від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда не підлягає оподаткуванню.

Виплати за договором підряду: нюанси нарахування ЄСВ
Головне управління ДФС у Харківській області повідомляє, що порядок укладення договорів цивільно – правового характеру, зокрема договору підряду, регулюються Цивільним кодексом (далі ЦКУ).
За договором підряду одна сторона (підрядник) зобов’я¬зується на свій ризик виконати певну роботу за завданням другої сторони (замовника), а замовник зобов’язується прийняти та оплатити виконану роботу (ст. 837 ЦКУ).

Як сплатити податок на доходи фізичних осіб за відокремлені підрозділи
Головне управління ДФС у Харківській області нагадує, що згiдно з п. п. 168.4.3 п. 168.4 ст. 168 Податкового Кодексу суми податку на доходи, нараховані відокремленим підрозділом на користь фізичних oci6, за звітний період перераховуються до відповідного бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.

Протягом 2 місяців 2019 року роботодавцям-порушникам донараховано до сплати 157 млн гривень
З початку 2019 року роботодавцям, які порушували податкове законодавство при виплаті заробітної плати та інших доходів фізичним особам, донараховано до сплати понад 82 млн грн. податку на доходи фізичних осіб, понад 68 млн грн єдиного внеску та майже 7 млн грн військового збору.
Загалом під час перевірок порушення законодавства встановлено в 43, 1 відс. перевірених суб’єктів господарювання.

Если у вас случилась поломка микроволновой печи, не старайтесь исправить неполадку самостоятельно. Такие действия, могут нанести ущерб здоровью и принести только вред. Мастер по ремонту приедет и сможет определить, что произошло с вашей микроволновой печью.
Осуществляем ремонт микроволновых СВЧ печей в Чугуеве и Чугуевском районе.

Уточнить технологическую возможность устранения той или иной неисправности и получить квалифицированную консультацию Вы можете по телефонам: Тел.: +38 (050) 902-55-82 Тел. город.: 2-47-12

Переезд квартир мебели офиса пианино сейфы вывоз строительного мусора и многое другое тел 0995065713 Виталик.

Страницы