Вы здесь

 

Новости Харьковской налоговой

Харківська ОДПІ для висвітлення

Чи оподаткується ПДФО вартість турів вихідного дня та літнього відпочинку, що організовуються та оплачуються за рахунок коштів професійної спілки для її членів (членів їх сімей) без придбання путівок?

11.08.2017 - Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

Харківська ОДПІ новини від 08.08.2017

ДФС спрямовано понад 8 млрд. грн. на реконструкцію доріг
03.08.2017 - Прес-служба Державної фіскальної служби України
Протягом січня-липня 2017 року у рамках експерименту щодо перерахування на реконструкцію доріг 50% від перевиконання надходжень митних платежів ДФС забезпечено 8 млрд. 11 млн. грн.
Серед лідерів «дорожнього» експерименту Одеська митниця, якою забезпечено майже 1,6 млрд. грн. на розвиток інфраструктури свого регіону. Київська митниця перерахувала 1,4 млрд. грн., Львівська – 666 млн. грн., Київська міська митниця – 603 млн. гривень.

ЗМІНЕНО ФОРМУ ТА ПОРЯДОК СКЛАДАННЯ ЗВІТУ ПРО КОНТРОЛЬОВАНІ ОПЕРАЦІЇ.

04.08.2017
Головне управління ДФС у Полтавській області повідомляє, що 16 червня 2017 року набув чинності наказ Міністерства фінансів України від 28.04.2017 N 468 (далі - наказ N 468) "Про затвердження Змін до форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції" (далі - Звіт та Порядок).

Нерухомість в різних населених пунктах: куди звертатись для звірки даних?

ДФС нагадує, що платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:
• об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;
• розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;
• права на користування пільгою із сплати податку;
• розміру ставки податку;

Державна фіскальна служба України у зв'язку із численними зверненнями платників податків щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерних мереж платників податків листом від 26.07.2017 № 19796/7/99-99-12-02-01-17 повідомила наступне.
Щодо реєстрації податкових накладних.

Зарплата в «конверті»? Подумайте про наслідки

Складне сьогодення підштовхує багатьох роботодавців до «тіньових» схем виплати заробітної плати своїм працівникам. Всім добре відомі випадки, коли підприємство офіційно сплачує своїм працівникам мінімальну заробітну плату та неофіційно решту заробітної плати працівник отримує «в конверті». Така схема, на перший погляд, могла б задовольнити всіх: і працівника, який сумарно отримує гідну заробітну плату, і працедавця, який уникає зайвих, на його погляд, витрат і державу, яка щось отримує у вигляді податків з тієї невеличкої офіційної частки доходів громадян.

21.07.2017 - Головне управління ДФС у Харківській області

Флеш-моб від фіскальної служби «Скажи НІ зарплаті в конвертах!»

21.07.2017 - Головне управління ДФС у Харківській області

Форма № 1-ДФ: заповнюємо правильно

24.07.2017 - Головне управління ДФС у Харківській області

Складаємо заяву для отримання довідки про відсутність заборгованості

24.07.2017 - Головне управління ДФС у Харківській області
Головне управління ДФС у Харківській області повідомляє, що порядок видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів (далі – Довідка) затверджений наказом Міністерство доходів і зборів України від 10.10.2013 №567 «Про затвердження Порядку видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів» (далі – наказ №567).

Від Харківщини до бюджету надійшло 370,6 млн. грн. військового збору

25.07.2017 - Головне управління ДФС у Харківській області
Зазначену суму мешканці регіону сплатили за перше півріччя поточного року. Про це повідомили в Головному управлінні фіскальної служби області та відзначили, що у зрівнянні з минулорічним періодом надходження військового збору зросли на 103,4 млн. грн.. ( за 6 місяців 2016 року зібрано 267,2 млн.грн.).
Також у фіскальному відомстві відзначають стабільну динаміку надходжень «податку на підтримку армії» від представників усіх сфер економіки регіону.

25.07.2017 - Головне управління ДФС у Харківській області
Наразі в усіх районних податкових інспекціях Харківщини проходить цикл роз’яснювальних заходів для платників з питань функціонування системи електронного управління ризиками при адмініструванні ПДВ. Днями такий захід відбувся в Салтівській ОДПІ. Семінар провели співробітники інспекції разом з фахівцями ГУ ДФС у Харківській області.

Харківська митниця ДФС про порядок вивезення державних нагород

25.07.2017 - Головне управління ДФС у Харківській області
Відповідно до Закону України «Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей» у разі переїзду громадян на постійне місце проживання до інших держав їм дозволяється вивозити особисті нагороди, на які є орденські книжки або нагородні посвідчення.

26.07.2017 - Головне управління ДФС у Харківській області
ГУ ДФС у Харківській області повідомляє, що відповідно до пп. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 ПКУ дохід з джерелом його походження з України - це будь-який дохід, отриманий резидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України (включаючи виплату (нарахування) винагороди іноземними роботодавцями), її континентальному шельфі, у виключній (морській) економічній зоні.

На Харківщині у фіскальній службі протидіють корупції

26.07.2017 - Головне управління ДФС у Харківській області
Як відзначають в Головному управлінні ДФС у Харківській області, у роботі з протидії корупційним проявам серед співробітників, основний акцент робиться на попереджувально-профілактичні заходи. Роз’яснити та довести до відома колективу законодавчі норми, попередити про руйнівні наслідки вчинення корупційних діянь – ці профілактичні засоби мають дієвий механізм впливу.

27.07.2017 - Головне управління ДФС у Харківській області
ГУ ДФС у Харківській області повідомляє, що для перенесення встановленого податковим законодавством строку подання декларації на більш пізній строк платник податків має право подати відповідний письмовий запит до керівника контролюючого органу.
Підставою для такого перенесення є обставини непереборної сили (форс-мажорні обставини), які звільняють платників від відповідальності за невиконання обов’язків, передбачених податковим законодавством.

27.07.2017 - Головне управління ДФС у Харківській області
ГУ ДФС у Харківській області повідомляє, що послуги, які надаються в ЦОП на ТЦ «Барабашово» платники можуть отримати до 21.08.2017включно. Починаючи з 23.08.2017 вищезазначені послуги надаватимуться вРегіональному Центрі надання адміністративних послуг за адресою:
м. Харків, пр. Тракторобудівників, 144.
0662550937

Про неподання документації з трансфертного ціноутворення

27.07.2017 - Головне управління ДФС у Харківській області
ГУ ДФС у Харківській області повідомляє, що у разі ненадання платником документації з трансфертного ціноутворення або додаткової інформації (обґрунтування відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої руки», протягом 30 календарних днів з дати, вказаної поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причин невручення відповідного запиту, до платника мають бути застосовані штрафні санкції відповідно до п.120.3 ст.120 Кодексу.

27.07.2017 - Головне управління ДФС у Харківській області
Працівники податкової міліції Харківщини викрили підприємця, який займаючись незаконною торгівлею імпортних товарів через Інтернет, ухилився від сплати податків. Про це повідомляє перший заступник начальника ГУ ДФС у Харківській області Андрій Бєжанов.

У Центральній ОДПІ відбулось засідання "круглого столу"

27.07.2017 - Головне управління ДФС у Харківській області
Фахівці ГУ ДФС у Харківській області, Центральної ОДПІ, Громадських рад при ДФС України й ГУ ДФС області, науковці, аналітики, блогери й платники податків разом обговорили важливу тему сьогодення.

Страницы