Вы здесь

 

Новости Харьковской налоговой

Харківська ОДПІ: Останній дзвоник пролунав - прощавай школо!

Традиційно фахівці Харківської ОДПІ щороку святкують День останнього дзвоника разом зі школярами.
Цього разу, на День останнього дзвоника до школярів Пономаренківської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Харківського району завітав начальник Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Артур Праскурін.

Маєте питання про податки – допоможе ЗІР

Для отримання фахової консультації з питань оподаткування можна скористатися електронним сервісом «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» (далі - ЗІР).
Робота сервісу «ЗІР» направлена на забезпечення суспільства своєчасною, достовірною і повною довідковою інформацією, шляхом широкого використання інформаційних технологій.

Після визначення платником єдиного податку КВЕДу нового виду діяльності чи з метою заміни основного, спочатку потрібно звернутися до держреєстратора для внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань із заявою за формою № 11. У заяві обов’язкового треба зазначити лише ті КВЕДи, які заплановано додати та/або виключити,: навпроти коду виду економічної діяльності потрібно проставити позначку «х», вказавши таким чином, який КВЕД необхідно включити або виключити.

Оскільки з 8 травня 2017 року застосування РРО обов’язкове для всіх суб’єктів господарювання, які реалізують складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту, то цю новацію варто розглядати як додатковий захист прав споживачів, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Виникла помилка «Невірний пароль або ключ пошкоджено». Що робити?

Харківська ОДПІ Головного управління ДФС у Харківській області інформує, якщо при підписанні документу виникає помилка «Невірний пароль або ключ пошкоджено» платник в-першу чергу має перевірити який ключ ЕЦП використовується першим. Варто пам’ятати, вірна послідовність підписів для податкової звітності наступна: бухгалтер-директор-електронна печатка.
Далі необхідно перевірити правильність введення паролю, а саме регістр вводу паролю, мову клавіатури тощо (створений пароль може містити особливі символи).

Зміни до Порядку повернення коштів з бюджету

Харківська ОДПІ Головного управління ДФС у Харківській області нагадує, що 19 травня п р. офіційно оприлюднений, й, відповідно набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 06.04.2017року №415, який затвердив Зміни до Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів.

17.05.2017 - Прес-служба Державної фіскальної служби України
Усі без винятку суб’єкти господарювання, які здійснюють продаж технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, повинні застосувати реєстратори розрахункових операцій. Про це повідомив в.о. начальника відділу фактичних перевірок контролю за готівковими операціями Департаменту аудиту ДФС Станіслав Кубрін.
За його словами, перелік товарів, які повинні продаватися виключно через касові апарати, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року №231.

Запроваджено удосконалений сервіс «Відкриті дані» (тестова версія)

17.05.2017 - Прес-служба Державної фіскальної служби України
ДФС з 10.05.2017, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», запроваджено у тестовому режимі удосконалений сервіс «Відкриті дані», за допомогою якого користувачі мають можливість здійснювати:
перегляд і завантаження наборів даних;
систематизацію (сортування) наборів даних за визначеними ознаками;
пошук окремого набору даних серед загального переліку даних.

ДФС та МВФ обговорили стан впровадження реформ у податковій та митній сферах

17.05.2017 - Прес-служба Державної фіскальної служби України
Податкова та митна реформи, а також стратегічне реформування ДФС стали головними темами обговорення під час зустрічі в.о. Голови ДФС Мирослава Продана з представниками Міжнародного Валютного Фонду на чолі з головою місії МВФ в Україні Роном вад Роденом.

19.05.2017 - Прес-служба Державної фіскальної служби України
Розвиток сучасної системи фінансових розслідувань не може бути ефективним без врахування найкращих світових практик та розробок у цьому напрямі. Про це заявив в.о. Голови ДФС Мирослав Продан сьогодні, 19 травня, під час Міжнародної науково-практичної конференції на тему «Фінансові розслідування: імплементація європейського досвіду в Україні».

19.05.2017 - Прес-служба Державної фіскальної служби України
Три старовинні самовари з клеймами самоварних фабрикантів Баташових кінця ХIX – початку ХХ століття намагався вивезти у багажі до Тегерану наш співвітчизник. Чоловік для проходження митного контролю обрав спрощену систему – «зелений коридор», чим автоматично засвідчив, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо вивезення за межі митної території України.

За чотири місяці великий бізнес сплатив до державного бюджету 80,4 млрд. грн.

22.05.2017 - Прес-служба Державної фіскальної служби України
Збір платежів до державного бюджету протягом січня-квітня поточного року перевищив аналогічний період 2016 року на 12 млрд. гривень. Частка податкових платежів великого бізнесу, що обслуговується Офісом великих платників податків ДФС, склала 55,5% від загального збору платежів по Україні.
У розрізі основних податків до державного бюджету надійшло: податку на додану вартість – 43,3 млрд.грн., акцизного податку – 20 млрд.грн., податку на прибуток – 6,7 млрд.грн., частини чистого прибутку – 3,3 млрд.гривень.

Харківські юристи-податківці виграли в судах близько 400 справ

Як повідомили в Головному управлінні фіскальної служби області, протягом січня-квітня на користь органів ДФС судами розглянуто 383 справи на суму 776,3 млн. грн. Зокрема у квітні податківці виграли 71 справу на суму 349,1 млн.гривень.
Юристи відомства захищають інтереси держави, адже серед платників трапляються й «нечисті» на руку.

Співробітники податкової міліції Харківщини у ході проведення комплексу слідчо-оперативних заходів в рамках операції «Рубіж-2017» ліквідували міжрегіональний «конвертаційний центр», із загальним обігом у понад 80 млн. гривень.
Про це повідомляє перший заступник начальника ГУ ДФС у Харківській області Андрій Бєжанов.

Головне управління ДФС у Харківській області повідомляє, що згідно з пп. «е» пп. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 Кодексу до загального місячного оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий платником податку як додаткове благо (крім випадків, передбачених ст. 165 Кодексу) у вигляді вартості безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг), визначеної за правилами звичайної ціни, а також суми знижки звичайної ціни (вартості) товарів (робіт, послуг), індивідуально призначеної для такого платника податку, крім сум, зазначених у пп. 165.1.53 п. 165.1 ст. 165 Кодексу.

Податківці та підприємці обговорили законодавчі новації для спрощенців

Нагальні питання для платників, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, та останні зміни в законодавстві стали темою «круглого столу» під головуванням керівника фіскальної служби регіону Миколи Рибакова. Податкову службу області також представляли заступники начальника ГУ ДФС області Наталія Свєтош та Баграт Хачатурян. Від підприємницької спільноти Харківщини - працівники торгівлі, громадського харчування, аудитори, адвокати, власники інтернет-магазинів.

Харківська митниця ДФС про зміни порядку переміщення валюти через кордон

У березні поточного року Національний банк України вніс деякі зміни у порядок переміщення валюти через кордон, а саме:
Постановою Правління НБУ від 21.03.2017 № 24 внесені зміни до Інструкції про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 27.05.2008 № 148 (далі - Інструкція).
Зміни стосуються пункту 2 глави 2 Інструкції, який викладений у наступній редакції:

Робочий день у фіскальній службі Харківщини у національному дрес-коді

Вулицями міста, у громадському транспорті, у школах, садочках, університетах, громадських установах, сотні тисяч українців зазначили свою приналежність до української нації. В третій четвер травня, уся Україна відзначає День вишива́нки.

ГУ ДФС у Харківській області нагадує, що об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є житлова та нежитлова нерухомість, у тому числі його частка, фізичних та юридичних осіб, у тому числі нерезидентів, які є власниками таких об’єктів.
При цьому підпунктом 266.2.2 пункту 266.2 статті 266 Податкового кодексу України визначені об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які не оподатковуються податком на нерухоме майно, а саме:

На Харківщині податкова міліція протидіє незаконному продажу оковитої

Як повідомили у фіскальному відомстві регіону, податковою міліцією ГУ ДФС області з початку року, станом на 18.05.2017, з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 27,2 млн. грн., в т.ч. підакцизної групи – на 25,4 млн. грн.(алкогольних напоїв на 2,7 млн. грн, паливно-мастильних матеріалів на 22 млн. грн., тютюнових виробів на 313,3 тис. грн.). Складено 25 протоколів про адміністративні правопорушення по підакцизній групі товарів на суму 739,1 тис. грн.

Страницы