Вы здесь

 

Новини Харківської ОДПІ 19-08-2016

Податковою міліцією Херсонської області викрито конверт центр з обігом 48 млн. грн.
15.08.2016 - Прес-служба Державної фіскальної служби України
Співробітниками податкової міліції Херсонської області в ході розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст.212 КК України, викрито „конвертаційний центр”, який діяв на території Миколаївської та Херсонської областей.
Виявлено групу осіб, які з метою прикриття незаконної діяльності, зареєстрували та придбали корпоративні права 17 „фіктивних” СГД і, використовуючи їх реквізити та розрахункові рахунки, формували податковий кредит з ПДВ для підприємств реального сектору економіки.
Схема ухилення полягала в наступному: фігуранти справи, шляхом документального оформлення нікчемних фінансово-господарських операцій з придбання сільськогосподарської продукції (соняшник, соя та ін.), отримували кошти на рахунки підконтрольних їм підприємств та перераховували їх на карткові рахунки фізичних осіб, які в подальшому знімали готівкою для передачі замовникам, за винятком 4-12% за конвертацію.
Загальний обсяг проконвертованих коштів в період з 2015 по 2016 рік через розрахункові рахунки, відкриті в банківських установах, склав понад 48 млн. гривень.
В ході проведених 9 обшуків в офісних приміщеннях та за місцями проживання фігурантів виявлено та вилучено 53 тис. гривень готівкою, комп’ютерну техніку та документацію, яка свідчить про протиправну діяльність.
На розрахункові рахунки 31 транзитно-конвертаційного підприємства накладено арешт.
Тривають слідчі дії.
0662550937