Вы здесь

 

Харківщина: фіскальна служба роз’яснює своїм співробітникам наслідки корупційних проявів

Адже, як вважають в податковій, робота, направлена на попередження корупції у власних лавах, є досить ефективним інструментом профілактики цього негативного явища.
З початку поточного року в ГУ ДФС у Харківській області проведено понад тисячі заходів, направлених на протидію корупційних проявів співробітниками органів ДФС області. Це і публікації в засобах масової інформації та мережі Інтернет, виступи на телебаченні, роз’яснювальна робота з кандидатами на зайняття вакантних посад, бесіди та лекції в колективах та інші упереджувальні заходи.
Крім того, за вказаний період управлінням внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС області проведено 108 службових перевірок, пов'язаних із службовою діяльністю підрозділів Харківської області, в тому числі 70 за зверненнями громадян і юридичних осіб.
За результатами проведених службових перевірок та розслідувань, інформація підтвердилася у 33 випадках, в тому числі 10 за зверненнями громадян та юридичних осіб. Направлено 54 матеріали на адресу правоохоронних органів.
Стосовно посадових осіб податкової та митної служби Харківської області та за фактами скоєння ними злочинів у сфері службової діяльності, розпочато 23 кримінальних провадження (21 – за матеріалами УВБ), оголошено 21 повідомлення про підозру (19 за матеріалами УВБ).
0662550937