Вы здесь

 

В Печенізькому районі вивчають податкове законодавство

Актуальні питання ведення підприємницької діяльності у 2017 році та новації податкового законодавства стали головними темами семінару, організованого для суб’єктів господарювання малого бізнесу. Ініціаторами заходу виступили Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної адміністрації та ХОГО «Асоціація приватних роботодавців». Спікери – співробітники ГУ ДФС у Харківській області й Держпраці.
Під час семінару, підприємцям роз’яснили порядок адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, зміни в оподаткуванні доходів суб’єктів підприємницької діяльності, правильність розрахунку та сплати податку на нерухомість й єдиного податку тощо.
Окремо обговорилось питання негативних наслідків отримання «тіньових» доходів й зарплат «в конвертах».
В ГУ ДФС у Харківській області відзначають, що участь у таких роз’яснювальних заходах стала вже практикою для фахівців служби. Під час їх проведення є можливість наживу поспілкуватися з платниками та обговорити проблемні питання ведення підприємницької діяльності.
0662550937