Вы здесь

 

У Харківській ОДПІ відбулася чергова зустріч з бізнесом

Під час зустрічі з представниками бізнесу у Харківській ОДПІ йшлося про новації податкового законодавства, кампанію декларування доходів та легалізацію робочих місць та заробітної плати.
Відкриваючи захід, в. о. начальника Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Олена Радченко зазначила, що сьогодні робота органів фіскальної служби спрямована на якісне сервісне обслуговування платників податків та легалізацію доходів громадян.
Під час зустрічі, фахівці ДПІ та ГУ ДФС у Харківській області, ознайомили платників зі змінами, які відбулися в адмініструванні ЄСВ, ПДВ, єдиному податку та акцизному податку. Акцентували увагу присутніх на перевагах застосування податкових сервісів від ДФС України та особливостях деклараційної кампанії доходів за 2017 рік. Також обговорювались нагальні питання щодо легалізації найманої праці, з метою збільшення платежів до Місцевих бюджетів.
«Лише оформлена відповідно до законодавства праця дає змогу заробити страховий стаж, і тільки легальна заробітна плата вплине на отримання гідної майбутньої пенсії» - загострила увагу присутніх Олена Радченко.
Запрошуємо громадян виконати свій конституційний обов’язок вчасно та завітати до Центрів обслуговування Харківської ОДПІ, які працюють з понеділка по четвер з 09-00 години до 18-00 години, у п‘ятницю з 09-00 години до 16-45 години, у суботу – з 09-00 години до 13-00 години, неділя – вихідний. Платники Харківського району можуть отримати довідки за телефоном 393-19-36, платники м. Люботин за номером 741-11-71, м. Чугуїв за номером (05746)-2-22-42 та м. Зміїв за номером (0247)-3-19-91.
На завершення заходу усі присутні отримали зразки друкованої продукції та вичерпні відповіді на свої запитання.
0662550937