Вы здесь

Харківське управління Головного управління ДФС у Харківській області

УВАГА! З 1 липня 2019 запроваджуються ліцензії на право оптової або роздрібної торгівлі пальним або на право зберігання пального
Для отримання ліцензії на право оптової або роздрібної торгівлі пальним або на право зберігання пального разом із заявою додатково подаються завірені заявником копії таких документів:
документи, що підтверджують право власності або право користування земельною ділянкою, або інше передбачене законодавством право землекористування на земельну ділянку, на якій розташований об'єкт оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, чинні на дату подання заяви та/або на дату введення такого об'єкта в експлуатацію, цільове призначення якої відповідає заявленій діяльності;
акт вводу в експлуатацію об'єкта або акт готовності об'єкта до експлуатації, або сертифікат про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, або інші документи, що підтверджують прийняття об'єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об'єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального;
дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
У разі якщо зазначені документи видані (оформлені) іншій особі, ніж заявник, такий заявник додатково подає документи, що підтверджують його право на використання відповідного об'єкта.
Відповідальність за достовірність даних у документах, поданих разом із заявою, несе заявник.
Ліцензія або рішення про відмову в її видачі видається заявнику не пізніше 20 календарних днів з дня одержання зазначених у цьому Законі документів. У рішенні про відмову у видачі ліцензії повинна бути вказана підстава для відмови з посиланням на відповідні норми законодавства.
Ліцензії на право зберігання пального видаються уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади за місцем розташування місць зберігання пального терміном на п'ять років.
Ліцензія на право зберігання пального не отримується на місця зберігання пального, що використовуються:
підприємствами, установами та організаціями, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджету;
підприємствами, установами та організаціями системи державного резерву;
суб'єктами господарювання для зберігання пального, яке споживається для власних виробничо-технологічних потреб виключно на нафто- та газовидобувних майданчиках, бурових платформах і яке не реалізується через місця роздрібної торгівлі.
Плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним справляється щорічно і зараховується до ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ згідно із законодавством.
Ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі пальним видаються уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади за місцем торгівлі суб'єкта господарювання терміном на п'ять років.
Крім того, для отримання ліцензії на право оптової або роздрібної торгівлі пальним або на право зберігання пального у суб’єкта господарської діяльності обов’язково має бути наявним в реєстраційних даних платника код КВЕД
– 46.71., 46.12, для отримання ліцензії на право оптової торгівлі пальним;
– 35.21., 20.11.,20.59.,19.20, для отримання ліцензії на право виробництва пального;
– 47.30, для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним;
– 46.12., 47.71.,47.30, для отримання ліцензії на право зберігання пального,
у разі відсутності встановлених КВЕД заява приймається, з відповідним повідомленням «відсутній необхідний КВЕД», та після розгляду повертається платникові податків для приведення у відповідність.
Надаємо рекомендований перелік бланків заяв для отримання ліцензії на право оптової або роздрібної торгівлі пальним, або на право зберігання пального (додаються).
Заява щодо ліцензії на право оптової торгівлі пальним
Заява щодо ліцензії на право виробництва пального
Заява щодо ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним
Заява щодо ліцензії на право зберігання пального
З переліком рахунків для оплати ліцензій можна ознайомитись у банері "Бюджетні рахунки" - "Реквізити рахунків для обліку доходів Державного бюджету".
Звертаємо увагу платників податків, що для отримання ліцензій на право оптової торгівлі пальним та право виробництва пального необхідно звертатися до Державної фіскальної служби України.
Для отримання ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним та право зберігання пального необхідно звертатися до ГУ ДФС у Харківській області.
УВАГА!
Подати заяву та документи для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним або на право зберігання пального, а також отримати зазначену ліцензію можна в Центрі обслуговування платників за адресою м.Харків, пр.Науки, 9, вікно № 1.
т.0660579281