Вы здесь

Харківське управління Головного управління ДФС у Харківській області

Фіскальна служба Харківщини інформує: Правом на податкову знижку скористалось 3377 громадян
В ході деклараційної кампанії – 2019 правом на податкову знижку скористалися 3377 харків’ян та мешканців області. Цього року порівняно з минулим, кількість бажаючих отримати податкову знижку збільшилася на 516 громадян. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, зросла більше ніж на 1,0 млн. грн. і становить 7,1 млн. гривен.
Найбільша кількість громадян (понад 80 відс.) задекларували право на податкову знижку за витратами на освіту. Також до податкової знижки громадяни включають сплачені страхові та пенсійні платежі, проценти за іпотечним житловим кредитом, кошти, сплачені у зв’язку з переобладнанням транспортного засобу на альтернативні види палива, кошти та майно, перераховані як благодійні внески чи пожертвування неприбутковим організаціям.
Нагадуємо, що правом на податкову знижку може скористатися громадянин, який отримує офіційну заробітну плату. Необхідно підтвердити понесені витрати відповідними документами: квитанціями, фіскальними або товарними чеками, копіями договорів.
Подати податкову декларацію для отримання податкової знижки за 2018 рік можна до 31 грудня включно.
т.0660579281