Вы здесь

 

Харківське управління Головного управління ДФС у Харківській області

Отримали податкове повідомлення з обчисленою сумою плати за землю і виникли питання – звертайтеся для проведення звірки.
Головне управління ДФС у Харківській області нагадує, що суми земельного податку та орендної плати за землю обчислюються громадянам контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки. Податкові повідомлення - рішення (ППР) направляються (вручаються) за місцем реєстрації власника (користувача) земельної ділянки – до 1 липня.
Сплатити земельний податок (орендну плату) необхідно протягом 60 днів з дня вручення ППР.
У разі виникнення питань щодо обчислених сум по платі за землю, платник податку може звернутися з письмовою заявою до органу фіскальної служби за місцем знаходження земельної ділянки для проведення звірки щодо:
- розміру площі земельної ділянки;
- права на користування пільгою із сплати податку;
- ставки податку;
- нарахованої суми податку.
Для проведення звірки слід мати оригінали документів, що підтверджують право власності на землю, користування пільгами тощо.
У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником на підставі оригіналів документів, протягом десяти робочих днів проводиться перерахунок суми податку і надсилається (вручається) нове ППР. Попереднє ППР вважається скасованим (відкликаним).

066-057-92-81