Вы здесь

 

Харківське управління Головного управління ДФС у Харківській області

Попередити та роз’яснити – харківські податківці продовжують профілактичну роботу по упередженню корупційних проявів
В Головному управлінні ДФС у Харківській області відбулися чергові навчальні заходи по вивченню положень антикорупційного законодавства та розпорядчих документів ДФС. На цей раз фахівці підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДФС у Харківській області провели заняття для особового складу підрозділів податкової міліції.
Спікери – начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції Євген Проценко та заступник начальника відділу Олександра Салецька ознайомили присутніх з основами антикорупційного законодавства, розпорядчими документами з цих питань, проінформували щодо відповідальності за корупційні правопорушення та розглянули правові засади та алгоритм надання повідомлень про корупцію, що вносяться викривачами. Крім того, під час занять розглядалися правила етичної поведінки державного службовця, заходи фінансового контролю держслужбовців та актуальні питання запобігання конфлікту інтересів.
В ГУ ДФС у Харківській області відзначають, що і надалі будуть продовжувати роботу щодо системного запобігання корупції, виявлення та ліквідації причин і умов її існування.
066-057-92-81