Вы здесь

 

Харківське управління Головного управління ДФС у Харківській області

В регіоні відбулась спільна нарада фіскальної служби та Пенсійного фонду
22 серпня 2019 року в Головному управлінні ПФУ у Харківській області відбулась спільна нарада за участі начальника управління погашення боргу ГУ ДФС у Харківській області Володимира Борисенка та заступника начальника управління податків і зборів з фізичних осіб В’ячеслава Даценка, а також представників ГУ Державної виконавчої служби у Харківській області.
Головне питання порядку денного - наповнення надходженнями цільового фонду з єдиного соціального внеску у ІІІ кварталі поточного року для забезпечення своєчасності пенсійних та соціальних виплат, а також погашення заборгованості з єдиного внеску.
Забезпечення пенсійних виплат здійснюється за рахунок законодавчо визначених джерел доходів. Основним джерелом є надходження єдиного соціального внеску.
Представники фіскальної служби проінформували учасників наради щодо очікуваних надходжень ЄСВ та заходів, які направлені на погашення заборгованості єдиного внеску.
Головним управлінням ДФС у Харківській області систематично проводиться робота, в межах повноважень, із суб’єктами господарювання з метою забезпечення повноти сплати єдиного соціального внеску. За січень-липень 2019 рік надходження ЄСВ склали 8,6 млрд. грн. Вказана сума перевищила минулорічні надходження на 1,55 млрд. грн. або на 22,1 %.
Окрім питання збільшення надходжень за рахунок залучення до сплати ЄСВ суб’єктів господарювання шляхом проведення роботи з легалізації зайнятості, збільшення нарахованої заробітної плати, було обговорено питання проведення роботи з боржниками по стягненню боргів з ЄСВ. Адже наявність боргу (недоїмки) зі сплати єдиного внеску, є негативним фактором, який впливає на обсяги надходжень ЄСВ. Проводиться робота щодо тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України боржників фізичних осіб. Головним управлінням ДФС у Харківській області у поточному році до органів ДВС направлено 2920 звернень. Робота триває.
За результатами наради прийнято рішення щодо проведення спільних дій з представниками Державної виконавчої служби в частині оперативного реагування по переданим виконавчим документам органів ДФС до виконавчої служби.
066-057-92-81