Вы здесь

Продавцям ринків та торгівельних центрів Харкова розповіли про необхідність офіційного оформлення найманих працівників

Харківські податківці протидіють нелегальній зайнятості населення. Адже дуже важливо донести до свідомості громадян суть проблеми, проінформувати щодо наслідків отримання доходів в «конвертах» та залучити якомога більше людей до цивілізованого ринку праці.
З цією метою співробітники Головного управління ДПС області спільно з фахівцями ГУ Держпраці та Пенсійним фондом влаштували своєрідний флеш-моб з роздачею листівок роз’яснювального характеру на ТЦ «Барабашово» та ТРК «Україна».
Усі разом держслужбовці спілкувалися і з підприємцями, і з найманими працівниками, що здійснюють торгівельну діяльність на ринку. Роздавали листівки, відповідали на запитання, роз’яснювали переваги легального працевлаштування. Це, зокрема, соціальна захищеність у разі хвороби, пенсійне забезпечення, право на субсидію, право скористатися податковою знижкою у випадках, передбачених законом.
Водночас, нагадали роботодавцям, що у разі виявлення неоформлених найманих працівників, законодавством передбачена відповідальність у вигляді штрафних санкцій.
Підприємцям та найманим працівникам також вручили пам’ятки щодо необхідності легального працевлаштування.
050-943-01-32