Вы здесь

Для переходу на спрощену систему з ІV кварталу 2019 року - подайте заяву до 13 вересня

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Перехід на спрощену систему може бути здійснений за умови , якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу, суб’єктом господарювання дотримані вимоги, встановлені в пункті 291.4 статті 294 Податкового кодексу.

Також платник єдиного податку при дотриманні ним встановлених вимог для обраної ним групи, може самостійно перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп, шляхом подання заяви не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу.

Отже, підприємці, які бажають з 1 жовтня поточного року застосовувати спрощену систему оподаткування, а також перейти на сплату єдиного податку іншої групи повинні подати заяву до органу податкової служби за місцем реєстрації до 13 вересня включно.
050-943-01-32