Вы здесь

 

Від теорії до практики: податківці Харківщини консультують початківців-бізнесменів

Плануєш відкрити власну справу, але виникає безліч питань – яку систему оподаткування обрати, як вести облік та звітність, які податки сплачувати та у які терміни. І як це зробити – завітати власноруч до податкової інспекції чи скористатися електронними сервісами.
Відповіді на запитання є. Фахівці управління комунікацій податкової служби області в черговий раз провели семінар у Консалтинговому центрі при Харківському міському центрі зайнятості, під час якого присутні отримали консультації щодо спрощеної системи оподаткування: умови, ставки, терміни сплати податку та надання звітності. Розповіли про особливості обліку доходів та витрат у разі, якщо підприємець працює за загальною системою оподаткування.
Від теорії податківці перейшли до практики. Початківці ставили запитання щодо ведення бізнесу, який вони планують відкрити. Так, одне з питань було стосовно майнових податків і виникло воно у підприємця, який планує працювати у сфері освітніх послуг. Фахівці проконсультували як сплачувати земельний податок та податок на нерухомість, як правильно та за якими ставками його розрахувати, та у який термін сплачувати, щоб уникнути штрафних санкцій.
Наприкінці практичної частини семінару, працівники ГУ ДПС ознайомили слухачів із сучасними електронними сервісами ДПС. Адже в умовах повної діджиталізації – переходу на електронне спілкування, вказані сервіси набирають популярності.
Серед них - «Електронний кабінет», за допомогою якого здійснюється взаємодія органів ДПС та платників податків у режимі реального часу. Знайти «Електронний кабінет» можна за адресою http://cabinet.tax.gov.ua.
Усі присутні зазначили, що проведення таких заходів завжди має особливе значення та дає можливість підприємцям-початківцям отримати знання та впевнено розпочати власну справу.
050-943-01-32