Вы здесь

Семінар & консультації: податкові спікери роз’яснюють нововведення по РРО

Активно долучились фахівці податкової служби Харківщини до роз’яснювальної роботи у зв’язку з прийняттям законів по впровадженню реєстраторів розрахункових операцій (ЗУ №128-IX та 129-IX від 20,09.2019 року
Днями відбувся черговий семінар для членів Асоціації приватних роботодавців. Податкові спікери - співробітники управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування ГУ ДПС області Віталій Білоус та Яна Засядько.
Фахівці проінформували щодо змін, які очікують підприємців у зв’язку з введенням в дію вказаних законодавчих новацій, розповіли про терміни введення законів, та яких категорій платників це буде стосуватися.Було безліч питань від підприємців щодо практичного застосування законодавчих норм під час ведення підприємницької діяльності. По кожному окремому випадку фахівці розбиралися та надавали відповідь. Так, присутніх цікавило як збільшення граничних розмірів доходу для ФОП-єдинників та ведення первинного обліку документів, так і застосування реєстраторів розрахункових операцій при здійсненні інтернет-торгівлі.
Податківці підкреслюють, що впровадження реєстраторів розрахункових операцій не створить додаткового тиску на бізнес. Спрощена система оподаткування жодним чином не змінилася. Під дію законів не підпадають платники єдиного податку, які належать до І групи, тобто чий річний дохід не перевищує 300 тисяч гривень. А це значна частина представників малого бізнесу.
Тих, хто має використовувати реєстратори розрахункових операцій, держава не зобов’язуватиме купувати класичні касові апарати, є можливість використання РРО на смартфонах та девайсах.
Крім того, на семінарі був присутній журналіст @Українське радіо: Харків», який взяв інтерв’ю у наших спікерів. Інформацію наживо ви зможете прослухати у радіопередачі на хвилях українського радіо.
Роз’яснювальна робота триває.
0991210516