Вы здесь

Обговорювалося питання наповнення бюджетів

Голова райдержадміністрації Сергій Лободенко провів нараду з сільськими та селищними головами, яка пройшла за участі представників Харківського управління головного управління ДПС у Харківській області. На порядку денному було наповнення місцевих бюджетів.
Сергій Лободенко відзначив, що наразі гостро стоїть питання виконання місцевих бюджетів. «Податковий борг за п'ять місяців поточного року значно зріс, а це додаткові кошти в бюджети, – сказав керівник району. – Тому на цій спільній нараді ми разом з податковою службою маємо розробити заходи щодо роботи з боржниками».
Заступник начальника Харківського управління Головного управління ДПС у Харківській області Яна Конюк проінформувала, що перенесено строки декларування доходів громадян до 1 липня 2020 року. Вона висловила прохання до керівників органів місцевого самоврядування попрацювати в першу чергу з громадянами, які мають по два гектара землі. У податківців є списки таких мешканців району, а також інформація про боржників. Яна Конюк надала присутнім контактні телефони спеціалістів податкової служби для вирішення поточних питань.
До 1 липня податковою службою буде завершено нарахування податку на землю фізичним особам. Тому важливо сільським, селищним радам організувати вручення платникам податку платіжних доручень і забезпечення сплати податку до бюджету.
У ході обопільно корисного та конструктивного діалогу податківці вислухали побажання керівників органів місцевого самоврядування. Присутні дійшли згоди, що спільною роботою з боржниками буде досягнуто позитивних результатів.