Вы здесь

18 грудня відбудеться агрофінансовий форум: «Нові можливості для малих та середніх сільгоспвиробників

Під час заходу учасники отримають інформацію щодо практики створення та організації роботи сільськогосподарських кооперативів, ознайомляться з успішним досвідом реалізації програм підтримки дрібних агровиробників, одержать інформацію про новітні сфери та галузі аграрного сектору країни, отримають можливість налагодити нові бізнес-зв'язки, оцінити перспективи впровадження нових кредитних продуктів та збільшення фінансування галузі.
Критерії визначення малих та середніх підприємств проекту USAID «Агросільрозвиток» опубліковано на сайті Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіонуhttp://www.compet.kh.gov.ua/ukr/1610-msb-usaid.
Місце проведення: Харківський національний технічний університет сільського господарства, м. Харків, вул. Алчевських (бувш. Артема), 44
Дата та час: 18 грудня 2017 року, 14:00-16:30, реєстрація 13:30-14:00
Запрошуються представників підприємств, що працюють в аграрній галузі, а також представників суб'єктів, зацікавлених у розвитку експорту аграрної продукції, впровадженні нових фінансових інструментів підтримки агросектору.
Довідково:
Агрофінансовий форум: «Нові можливості для малих та середніх сільгоспвиробників» - комунікаційна площадка для аграріїв та представників міжнародних організацій, що підтримують розвиток галузі. Форум організований проектами, що реалізуються за підтримки USAID "Кредитування сільськогосподарських виробників" (САР) , «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (“Агросільрозвиток”), «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА, Харківським університетським консорціумом та Харківським національним технічним університетом сільського господарства імені Петра Василенка.
0662550937