Вы здесь

 

В ГУ ДФС у Харківській області пройшла Інтернет-конференція на тему «Зміни у податковому законодавстві для підприємців»

Сьогодні харківські податківці в роз’яснювальній роботі роблять основний акцент на ознайомлення суб’єктів господарювання з нововведеннями, що вступили в силу 1 січня 2018 року. В області здійснюється відповідна інформаційна робота із застосуванням різноманітних її форм.
З урахуванням вимог часу, активно проводяться Інтернет-конференції.
Під час чергового електронного спілкування, разом із питаннями щодо новацій в оподаткуванні діяльності ФОПів, громадяни цікавились порядком надання Декларації про майновий стан й доходи, строками сплати податків підприємцями, розміром ставок податку на доходи й ЄСВ та інш.
На запитання платників відповідала заступник начальника управління – начальник відділу комунікації із ЗМІ управління організації роботи ГУ ДФС у Харківській області Яна Чуб.
Захід відбувся на платформі Інтернет-майданчика - сайту Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва, керівником якого є Ксенія Меркулова, заступник голови Комітету з питань податкової політики Громадської ради при ГУ ДФС у Харківській області.
З питаннями, з якими звертались громадяни, та відповідями на них можна ознайомитись за посиланням:http://www.kharkiv.biz.ua/internet-konferentsii/.
0662550937