Вы здесь

 

Оновлено перелік держав (територій) для застосування норм трансфертного ціноутворення

ГУ ДФС у Харківській області повідомляє, що 1 січня 2018 року набирає чинності новий перелік держав (територій), які відповідають критеріям, встановленим пп.39.2.1.2 пп.39.2.1 п.39.2 статті 39 Податкового кодексу України. Перелік затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1045.
До нового переліку увійшли 85 держав (територій).
Під час визначення переліку держав (територій) Кабінет Міністрів України враховував такі законодавчо встановлені критерії:
- держави (території), у яких ставка податку на прибуток підприємств на 5 і більше відсоткових пунктів нижча, ніж в Україні;
- держави, з якими Україною не укладені міжнародні договори з положеннями про обмін інформацією;
- держави, компетентні органи яких не забезпечують своєчасний та повний обмін податковою та фінансовою інформацією на запити центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику.
В порівнянні з попереднім переліком, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 р. № 977-р, з наступного року також потрапить під контроль трансфертне ціноутворення в операціях з контрагентами з наступних держав (територій):
Республіка Бурунді, Республіка Вануату, Гваделупа, Республіка Гватемала, Грузія, Республіка Джібуті, Співдружність Домініки, Домініканська Республіка, Республіка Естонія, Ісламська Республіка Іран, Республіка Куба, Лаоська Народно-Демократична Республіка, Латвійська Республіка, Ліванська Республіка, Республіка Мальта, Королівство Марокко, Князівство Монако, Об’єднані Арабські Емірати, Пуерто-Ріко, Незалежна держава Самоа, Республіка Сінгапур, Угорщина.
0662550937