Вы здесь

 

Головним управлінням ДФС у Харківській області розпочато семінарську кампанію

Перший у 2018 році виїзний семінар фахівці підрозділів податків і зборів з фізичних осіб та комунікації із громадськістю й ЗМІ провели на Зміївщині.
Захід відбувся в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Харківськійобласті на 2016-2020рр. за підтримки Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА спільно з Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва та ХОГО «Асоціація приватних роботодавців». Серед слухачів - представники бізнесу, починаючі підприємці та бажаючі відкрити власну справу. Участь у семінарі також взяли члени Громадської ради при ГУ ДФС у Харківській області.
Співробітники Головного управління ДФС області ознайомили присутніх з основними змінами у податковому законодавстві для фізичних осіб–підприємців, проінформували щодо груп та ставок оподаткування. Також роз’яснили основні нюанси Кампанії декларування доходів громадян, отриманих у минулому році, розповіли про сервісне обслуговування, яке пропонує сьогодні платникам Державна фіскальна служба. Особливу увагу податківці приділили питанню нарахування та сплаті податку на землю громадянами та фермерськими господарствами.
Наприкінці заходу фахівці фіскальної служби надали індивідуальні консультації щодо застосування податкового законодавства та ЄСВ.
0662550937