Вы здесь

Податківці попередили боржників у Харківському аеропорту

Міжнародний аеропорт «Харків», найбільші повітряні ворота Східної України, сотні пасажирів, міжнародні та внутрішні рейси, табло оголошує рейси за рейсами. Так, за інформацією Міністерства інфраструктури, найближчим часом з Харкова планується ще більше авіасполучень. Можливості щодо подорожей збільшуються щодня. Але є категорія громадян, які запланували свій відліт, а здійснити його не зможуть. До цієї категорії відносяться ті платники, які мають податковий борг. Наявність його загрожує податковою заставою, арештом рухомого та нерухомого майна, забороною виїзду за кордон.
Співробітники Головного управління ДПС у Харківській області завітали до аеропорту та поспілкувалися з пасажирами на цю тему. Мета акції - ознайомлення платників податків та громадян з інформаційними ресурсами ДПС у Харківській області, які дозволяють контролювати стан своїх розрахунків з бюджетом. На офіційному сайті розміщено списки боржників з транспортного податку, податку на нерухоме майно, плати за землю, ЄСВ, які періодично оновлюються.
Спілкування податківців з відвідувачами Харківського аеропорту вийшло відвертим, та маємо надію - результативним. Дехто був дуже зацікавлений, що зможе перевірити наявність податкового боргу, хтось був далекий від цієї теми.
Серед відлітаючих рейсом Харків-Краків, були музиканти харківської рок – групи «Nokturnal Mortum», які дуже позитивно відреагували на діалог. І таких більшість, що дуже приємно!
Зі списками боржників можна ознайомитись за посиланням:
Перелік громадян - боржників по транспортному податку
https://kh.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/394092.html
Перелік громадян - боржників по ЄСВ
https://kh.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/393176.html
Перелік громадян - боржників по податку на нерухоме майно
https://kh.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/393114.html
Перелік громадян - боржників по платі за землю
https://kh.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/393288.html
0662550937