Вы здесь

Податкові спікери разом з Асоціацією платників податків консультують та роз’яснюють

Жваво та динамічно пройшов семінар за участі провідних фахівців Головного управління ДПС у Харківській області, організований АППУ області. Найактуальніші та найважливіші податкові питання, законодавчі зміни, роз’яснення та консультації – програма видалася насиченою та інформативною.
Відкрила захід Голова Ради територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» Харківської області Марина Вишневська, яка відзначила актуальність сьогоднішньої зустрічі.
В якості запрошених спікерів податківці ознайомили присутніх із нюансами обрахування та сплати податку на додану вартість, податку на прибуток, єдиного внеску на соціальне страхування, єдиного податку. Окремий блок заходу було присвячено трансфертному ціноутворенню.
Також активно учасники семінару обговорили порядок блокування податкових накладних та критерії віднесення підприємств до ризикових. Запрошені платники задавали практичні питання і навіть дискутували з податківцями з приводу окремих законодавчих норм.
Торкнулися й питання змін в застосуванні РРО. Напередодні Президентом України було підписано відповідні закони.
Також платники стурбовані зменшенням кількістю податківців на місцях. За їх словами, вони зацікавлені у більш тісному спілкуванні та отриманні індивідуальних консультацій.
0662550937