Вы здесь

Студенти ІТ- шники опановують податки

Харківські податківці продовжують знайомити молодь з основами оподаткування. Днями фахівці управління комунікацій ГУ ДПС у Харківській області прочитали лекцію третьокурсникам Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу.
Студенти незабаром закінчують навчання, їх очікує доросле життя, а отже потрібно бути економічно підкованими. Співробітники служби розповіли про основні податки, які існують в Україні, про порядок обрахування податку на доходи фізичних осіб та ЄСВ, про «електронні сервіси», а також навели алгоритм дій для реєстрації суб’єктів господарювання. Особливий інтерес у молоді викликали системи оподаткування, на яких можуть працювати підприємці, зокрема нюанси «спрощеної системи».
Окремо податківці зупинились на електронних сервісах, які Державна податкова служба пропонує платникам для зручності в обслуговуванні. Формат спілкування – електронний. Безліч можливостей для звітування он-лайн. В подальших планах розвитку служби – повна цифровізація.
Слід зазначити, що фахівці з комунікацій ГУ ДПС у Харківській області систематично організовують заходи із майбутніми платниками податків. Запрошуємо керівництво учбових закладів до співпраці з метою всебічного розвитку дітей (контактний телефон: 700 08 05).
0662550937