Вы здесь

За легалізацію праці - податківці взяли участь у засіданні комісії з питань подолання "тiньової" зайнятостi"

Ця гостра соціальна проблема турбує і представників органів влади, і населення. Напередодні вiдбулось засiдання обласної робочої групи з питань пiдвищення мiнiмальної заробiтної плати, рiвня оплати працi та легалiзацii зайнятості. Головне питання - скорочення «тіньової» зайнятості.
Учасники – представники Департаменту соціального захисту населення ХОДА, ГУ ДПС у Харківській області, Пенсійного фонду, управління Держпраці у ході обговорювали і позитивні зрушення в сфері трудових відносин, у тому числі щодо легалізації, і й подальші заходи впливу.
Як розповів директор Департаменту соцзахисту населення Юрій Шпарага, результатом активних превентивних заходів та контрольно-перевірочної роботи є легалізація з початку року понад 2,2 тис. «тіньових» робочих місць.
В свою чергу заступник начальника управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС області В’ячеслав Даценко відзначив зростання обсягів сплати єдиного соціального внеску - за 9 місяців поточного року надійшло майже 11 мільярдів гривень, досягнуто ріст збору до 2018 року на 1,9 мільярдів гривень.
Робота триває. В регіоні оголошено активну боротьбу з цим негативним явищем.
0662550937