Вы здесь

НЕ ХОТІЛОСЯ Б, ЩОБ ХТОСЬ В РАЙОНІ БУВ ЗАБУТИЙ.

Життя біжить, поспішає, не спиняючись і на мить, а разом з тим і роки летять мов перелітні птахи.... І на зміну бурхливим весняним ранкам, приходить осіннє тихе надвечір'я. Тож , у затишному , теплому і комфортному будинку, який в народі називають « Будинком милосердя», проводять своє надвечір'я одинокі літні люди.

На увагу заслуговує розвиток такої форми соціального обслуговування населення в структурі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської районної адміністрації Харківської області як стаціонарне відділення для постійного проживання громадян. Розраховане на 20-30 осіб, ці «міні-інтернати» дозволяють одиноким немічним стареньким залишатися близько від дому, підтримувати родинні та соціальні зв'язки. Люди району охочіше погоджуються влаштовуватися до стаціонарного відділення терцентру, аби бути ближче до свого села, приятелів, і відмовляються від поселення до великих будинків-інтернатів. Позитив вбачається ще й в тому, що його мешканці з меншим душевним дискомфортом переживають адаптацію , бо поруч будуть вчорашні сусіди -жителі однієї вулиці чи сільського кутка, а такі, які бояться втратити зв'язок зі своїм помешканням і поселяються тимчасово ( на осінньо-зимовий період), як правило залишаються назавжди, цінуючи комфорт, харчування та умови перебування в відділенні.

На даний час відповідно до законодавства громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, інвалідністю, хворобою і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу ( тобто одиноким), соціальні послуги надаються терцентром безплатно.

Громадянам, які мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, соціальні послуги надаються терцентром на платній основі відповідно до тарифів. Вартість перебування в стаціонарному відділенні терцентру однієї особи в місяць складає станом на 1 серпня 2010 року 2133 грн.

Адміністрація терцентру запрошує людей похилого віку району до нашого закладу, щоб вони не залишилися на старості одинокими та безпомічними.

За роз'ясненнями просимо звертатися за тел.. 2-32-18, 2-27-65, або до соціальних робітників, які працюють у всіх населених пунктах району.