Вы здесь

 

Центри зубопротезування – для інвалідів та учасників ВВВ

В засобах масової інформації вже повідомлялось про створення на Харківщині дев’яти міжрайонних стоматологічних центрів для проведення в області пільгового безоплатного зубопротезування інвалідів та ветеранів війни. Як зазначив заступник голови Харківської облдержадміністрації з соціальних питань Ігор Шурма, створення цих центрів, в тому числі і на базі Чугуївської ЦРЛ, забезпечить доступність стоматологічної допомоги для жителів села.

Чи вже працює подібний центр в нашій лікарні — з’ясовував наш кореспондент в розмові з заступником головного лікаря Тетяною Петровою. З її слів, кошти на виконання важливої соціальної програми вже виділені згідно з рішенням сесії облради, проте ще не надійшли до Чугуївської ЦРЛ, що обслуговуватиме мешканців, окрім нашого, ще й Шевченківського, Печенізького та Великобурлуцького районів. Лікарня має відповідних фахівців, достатню матеріально-технічну базу та в змозі освоїти виділені кошти у визначені терміни протягом 2010-2011 рр.

Скористатись послугами центра на Чугуївщині (місто, район) зможуть 64 громадянина. Як запевнила Тетяна Іванівна, до грудня їм буде надана кваліфікована стоматдопомога. Щодня чугуївські медики обслуговуватимуть до п’яти пацієнтів з того чи іншого району, яких організовано доставлятимуть до Чугуєва. Списки таких осіб сформовані. Графік надання послуг зубопротезування складено.

Сергій ЯКОВЕНКО,

«Красная звезда»