Вы здесь

Міський бюджет-2012

затвердили депутати на останній у 2011 році ХХІ сесії Чугуївської міської ради

Незважаючи на наближення новорічних свят депутати попрацювали досить плідно, розглянувши близько дев'яти десятків питань порядку денного.

Зокрема, були затверджені ставки єдиного податку для суб'єктів господарювання, План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, переліки об'єктів комунальної власності територіальної громади, які підлягають приватизації шляхом продажу за конкурсом та на аукціоні у 2012 році. Значну увагу приділили депутати затвердженню цілої низки міських програм та інформації про виконання прийнятих раніше. Серед них програми енергозбереження на підприємствах житлово-комунального господарства на 2012-2015 роки, вдосконалення функціонування роздрібних ринків та торговельних майданчиків міста Чугуєва до 2016 року, організації медичної допомоги на засадах сімейної медицини в місті Чугуєві у 2012 році, соціального захисту населення м. Чугуєва на 2012 рік, підтримки діяльності депутатів Чугуївської міської ради на 2012 рік, про гарантії діяльності вуличних комітетів м. Чугуєва на 2012 рік та інші.

Важливим моментом сесійного засідання стало затвердження міського бюджету на 2012 рік. Його було прийнято абсолютною більшістю голосів, і таким чином громада вступила в новий рік зі своїм основним фінансовим документом.

Завершуючи сесійне засідання, міський голова Галина Мінаєва подякувала депутатам за плідну працю протягом року і допомогу у вирішенні проблем міста, а також привітала всіх своїх колег із новорічними святами.