Вы здесь

Не лише правоохоронці, а й найкращі друзі

Близько трьох років Чугуївський райвідділ міліції опікується долею вихованців Чугуївського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

За цей час шефи в погонах організували для підшефних безліч поїздок до Харківського цирку, аквапарку, лялькового театру, кінологічного центру тощо. Кожне свято чугуївські правоохоронці намагаються зробити для дітей незабутнім. За декілька років малеча переконалася, що працівники міліції не лише правоохоронці, а й найкращі друзі. Тож коли начальник Чугуївського РВ ГУМВС України в Харківській області підполковник міліції Гаррі Валерійович Клєріні та начальник ВКМСД майор міліції Ольга Сергіївна Чміль 29 грудня завітали до Центру на новорічне свято, дітлахи зустріли гостей з непідробною радістю. Як годиться, міліціонери прийшли не з пустими руками та принесли дітям подарунки: светри та солодощі. На знак подяки підшефні приготували чимало сюрпризів: танцювали, декламували вірші. Наймолодші подарували Гаррі Валерійовичу вітальну листівку, виготовлену власноруч. З вуст дітей лунали слова вдячності міліціонерам за допомогу та турботу.

На завершення свята шефи поздоровили дітей з новорічними та різдвяними святами та побажали їм здоров'я, успіхів в навчанні та виконання всіх найзаповітніших бажань.

Щирі посмішки та радість дітлахів були найбільшою душевною втіхою для усіх присутніх на святі.

О. САЗОНОВА, лейтенант міліції.