Вы здесь

Новорічна країна казок

Сотні чугуївських дітлахів взяли участь у святкових заходах Будинку дитячої та юнацької творчості

За передноворічні дні та дні канікул гостям Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості стали діти-сироти та діти з прийомних та багатодітних родин, діти та внуки працівників освіти, вихованці дошкільних навчальних закладів та шкіл міста. Пісні, танці, ігри біля ялинки - так запам'ятаються новорічні свята усім чугуївським дітлахам, які побували в гостях у Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості.

Ще напередодні Дня святого Миколая у БДЮТ запалали вогники новорічної ялинки. 19 грудня вихованці закладу та їх батьки стали першими глядачами музичної казки «Аліса в країні чудес», яку підготували у подарунок дітям міста вихованці театрального гуртку (керівники Юлія Ушакова та Ганна Бондар). Діти з захопленням спостерігали за подіями, які розгорталися на сцені. Глядачі стали справжніми учасниками музичної казки: співали разом з вихованцями вокального гуртку (керівник Ольга Шепет), танцювали з артистами танцювальних колективів «Вікторія» (керівник Інна Міхєєва) та «Данс-клас» (керівник Тетяна Шокало).

Керівництво та колектив Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості щиро дякує за допомогу у організації новорічних свят міську організацію Партії регіонів, депутатів Чугуївської міської ради Петра Трунова, Сергія Шуманського, директора Ділового центру нерухомості Тетяну Калькову.