Вы здесь

Злочинці чекають на вирок

У ході розслідування кримінальної справи за частиною 2 статті 187 Кримінального кодексу України «Розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб», який був скоєний в кінці минулого року двома непрацюючими мешканцями міста Чугуєва, 22 та 23 років, поблизу одного з кафе міста стосовно іншого 22-річного хлопця, який в той день також відпочивав в даному кафе, слідчим відділенням Чугуївського РВ ГУМВС України в Харківській області було порушено ще одну кримінальну справу.

Під час досудового слідства було встановлено, що між вказаними відвідувачами кафе виникла сварка. Вирішили вийти на вулицю «поговорити по-чоловічи». Коли всі троє вийшли, у спільників з'явився злочинний намір покарати «нахабу», відлупцювавши його та забравши цінні речі, які були в нього при собі. Так в руках у злочинців опинився мобільний телефон та дві банківські картки потерпілого, з яких злочинці зразу ж захотіли зняти гроші. Для цього один з них залишився разом з потерпілим, а інший пішов до найближчого банкомату знімати гроші. Але їх на картці не виявилося. Коли спільник повернувся, злочинці відвели побитого хлопця до занедбаної нежилої будівлі поблизу, зв'язали його скотчем та, залишивши, пішли геть. Через декілька годин потерпілий самотужки звільнився та звернувся з травмами до лікарні, звідки і надійшов дзвінок до чергової частини Чугуївського райвідділу про ймовірний злочин. Правоохоронцями було проведено дослідчу перевірку, в результаті якої злочинці були затримані.

Слідчим відділенням Чугуївського РВ ГУМВС України в Харківській області було порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 146 Кримінального кодексу України «Незаконне позбавлення волі або викрадення людини, вчинене за попередньою змовою групою осіб, способом, небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, що супроводжувалося заподіянням йому фізичних страждань», яке карається обмеженням чи позбавленням волі на строк до 5 років. За постановою суду кривдників взято під варту; вони очікують завершення слідства та винесення судового вироку в СІЗО міста Харкова.