Вы здесь

Проблеми Зачуговки

активно обговорювалися під час виїзного прийому мешканців мікрорайону

31 січня у громадській приймальні в приміщенні Чугуївської ЗОШ № 4 відбувся виїзний прийом мешканців мікрорайону Зачуговка.

Зустріч відбулася за участі депутатів Чугуївської міської ради, керівників та представників відділів міськвиконкому, комунальних та соціальних служб міста, голів вуличних комітетів. Начальник організаційного відділу О. О. Бойко проінформувала присутніх про роботу громадської приймальні у місті Чугуєві протягом 2011 р., звернула увагу на загальні засади функціонування громадських приймалень.

Голови вуличних комітетів Зачуговки В. І. Прошуття, Л. А. Кірєєва, В. Д. Ніколенко, мешканці мікрорайону піднімали актуальні питання життєдіяльності мікрорайону, зробили деякі критичні зауваження щодо стану доріг, відсутності освітлення біля школи № 4 з боку пл. Червоної та по пров. Кірова і вул. Мухіна, необхідності проведення ремонту сходинок від вул. Куйбишева до вул. Ростовської та інші. Багато мешканців мікрорайону подякували виконавчому комітету за відновлене освітлення вулиць. Щира подяка була висловлена присутніми депутату міської ради М. Г. Нарожному, КП «Чугуївська саночистка», КП «Чугуїввода» за постійну допомогу мешканцям мікрорайону.

Заступник начальника Чугуївського УПСЗН О. М. Пасєчнікова та представник територіального центру О. А. Болохова розповіли про порядок призначення субсидій, пільг та грошових виплат, про роботу конфліктної комісії, види соціальної допомоги, безкоштовні та платні послуги, що надаються територіальним центром. Соціальні працівники звернули увагу присутніх на випадки крадіжок з будинків громадян похилого віку, що здійснювалися шахраями під виглядом соцпрацівників. Мешканців мікрорайону було попереджено про те, що міські соціальні служби не здійснюють обмін грошей, розповсюдження товарів побуту та медичних пристроїв за умов послідуючого відшкодування цих витрат управлінням праці.

Під час роботи громадської приймальні мешканці мікрорайону Зачуговка отримали відповіді з актуальних питань життєдіяльності міста.

В. ПЕТРОВА.