Вы здесь

 

Досягнення освітян

Черговою перемогою чугуївських освітян стало отримання диплому I ступеня 26 обласної тематичної виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини XXI століття», що проходила наприкінці минулого тижня в Харкові. Систематизований досвід педагогів міських шкіл, присвячений шляхам підвищення якості навчання учнів історії та правознавству в умовах допрофільної і профільної підготовки, на виставці представив методичний кабінет відділу освіти.

У відділі освіти виконкому Чугуївської міської ради накопичено чималий досвід щодо викладання історії і права; фахівцями методичного кабінету розроблена модель якості історичної і правової освіти учнів. Учні класів історично-правового профілю, які створені в кількох школах міста, вже кілька років поспіль стають переможцями олімпіад, конкурсів і турнірів по історії, правознавству і державотворенню. Тільки в цьому навчальному році три роботи чугуївських школярів історично-краєзнавчого напрямку отримали призові місця в конкурсі МАН.

Завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Тетяна Сєдих вважає отримання диплому спільною перемогою методичного кабінету відділу освіти, керівників шкіл і педагогічних колективів. До речі, корисні наробки чугуївських педагогів на обласному рівні визнані не вперше, відділ освіти має чималий досвід участі у різноманітних конкурсах і виставках педагогічної майстерності.

Методичний кабінет відділу освіти.