Вы здесь

Звітували депутати-регіонали

Протягом минулого місяця в Чугуєві відбулися звітні зустрічі депутатів всіх рівнів від Партії регіонів з виборцями міста

Заключним заходом звітної кампанії стало спільне відкрите засідання Ради міської партійної організації та фракції Партії регіонів в Чугуївській міській раді, що відбулося 29 лютого і на якому голова Чугуївської міської організації Партії регіонів Галина Мінаєва відзвітувала про роботу міської парторганізації в 2011 році. Керівник чугуївських регіоналів проінформувала однопартійців про завдання і основні напрямки роботи в 2012 році, враховуючи завдання, поставлені вищими партійними органами та владою.

Зі звітом про роботу депутатів фракції ПР в Чугуївській міській раді виступила заступник голови міської парторганізації, член фракції Наталія Нежид.

Вся депутатська діяльність в 2011 році здійснювалась з урахуванням ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо впровадження реформ в різних сферах життєдіяльності, рішень Кабінету Міністрів, програм Партії регіонів на місцях.

Кожен член депутатської фракції Партії регіонів активно працює в депутатських комісіях; п'ять із шести комісій міськради очолюють депутати-регіонали. Найактивнішу участь члени фракції взяли в розробці Регламенту міськради, Статуту міста, Програм з питань економічного, соціального та культурного розвитку міста.

При розгляді деяких питань порядку денного сесій, з метою прийняття правильного, виваженого рішення на користь громади, депутати вивчають питання з виїздом на місце, працюють з керівниками підприємств, закладів та організацій міста.

Депутати здійснюють постійний прийом в громадській приймальні Партії регіонів, організують виїзні прийоми в виборчих округах міста, беруть участь у проведенні ліній прямого телефонного зв'язку з мешканцями громади з різноманітних питань життєдіяльності міста.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності депутатів-регіоналів є підтримка дитячих творчих колективів загальноосвітніх шкіл, Будинку дитячої та юнацької творчості, музикальної та художньої шкіл міста. Депутати фракції Партії регіонів допомагають в організації і проведенні міських, регіональних та міжнародних спортивних змагань, що проводяться в місті, та надають благодійну допомогу для придбання призів переможцям.

Депутати надали суттєву допомогу у здійсненні ремонту міської громадської приймальні і офісу Партії регіонів; зробили благодійні внески на ремонт дошкільних, шкільних та позашкільних закладів освіти.

Не залишилися поза увагою депутатів ветеранські організації, яким надавалася постійна допомога в придбанні ліків, предметів медичного призначення (протези, бандажі, слухові апарати тощо), організації свят в День Перемоги, День ветерана.

Група депутатів-регіоналів у минулому році постійно співпрацювала з Центром соцільно-психологічної реабілітації дітей, надаючи допомогу в придбанні продуктів харчування, постільної білизни, проведенні свят та організації поїздок для його вихованців.

Усі депутати беруть активну участь у проведенні загальноміських заходів, державних та професійних свят.

Свою діяльність депутати здійснюють в тісній співпраці з народним депутатом України Дмитром Шенцевим, депутатами Харківської обласної ради Михайлом Никитченком, Світланою Білохвостенко, Володимиром Святашом, головами первинних партійних організацій, громадськими організаціями, в тому числі «Молоді регіони», органами самоорганізації населення, управліннями та відділами міськвиконкому.

Г. БЄЛОВА.