Вы здесь

Квіти - до пам'ятника Кобзарю

Традиційно 9 березня в Україні вшановують пам'ять Тараса Григоровича Шевченка - визначного українського поета і палкого борця за національне самовизначення нашого народу.

В урочистому мітингу, присвяченому 198-й річниці з дня народження Великого Кобзаря, який було проведено на території 92-ої механізованої бригади біля пам'ятника Тарасу Шевченку, взяли участь представники місцевого самоврядування Чугуєва, підприємств та установ міста, військовослужбовці та городяни. У привітальних словах заступник міського голови Тетяна Вінник та заступник командира в/ч А-0501 Андрій Семенович акцентували свою увагу на значущості постаті Кобзаря не тільки як талановитого майстра слова, але й громадського діяча, провідника національних ідей в становленні незалежної України, котрий і до сьогодні є неперевершеним символом патріотизму і любові до свого народу.

Урочистості святу додали мелодії військового духового оркестру; патріотично звучав у виконанні військовослужбовців гімн нашої держави. На знак великої пошани до генія української нації до його погруддя лягли квіти.

В. ВЕРБИЦЬКА.