Вы здесь

На засіданні виконкому

Планове засідання виконавчого комітету Чугуївської міської ради відбулося 19 березня під головуванням міського голови Галини Мінаєвої.

На ньому була затверджена нова редакція Положення про адресну систему Чугуєва, проаналізована фінансово-господарська діяльність в минулому році комунальних підприємств «Архітектурне бюро м.Чугуєва» і «Чугуївська агенція комунальних ресурсів», розглянуто стан підготовки до відпочинку та оздоровлення дітей в 2012 році.

Як поточні були розглянуті питання про висунення кандидатур на присвоєння Почесного звання України «Мати-героїня», погодження «Програми зайнятості населення Чугуєва на 2012-2013 роки», закріплення за навчальними закладами міста територій обслуговування.

Члени виконкому розглянули декілька питань щодо земельних відносин, комунальної власності та приватизації. Так, було прийнято рішення надати МП «Мрія» площі в центрі міста для організації весняного та Великоднього ярмарків. Дозвіл на торгівлю біля кафе «Іванушка» і на перехресті бульвару Комарова і вулиці Жадановського має тимчасовий характер і діятиме до 31 травня.

На засіданні виконкому було розглянуто питання погодження списання основних засобів з балансу КП «Чугуїввода». Мова йде про 77 водорозбірних вуличних колонок, які не працюють і технічно ремонту не підлягають. Населенню ці колонки не потрібні, бо всі розташовані поряд будинки підключено до центрального водогону. Мешканці мікрорайонів, де заплановано демонтаж колонок, з таким рішенням згодні, про що свідчать підписи голів вуличних комітетів.

Рішенням виконкому в Чугуєві легалізовано громадську організацію «Чугуївська міська громадська організація «Зоозахист». Її головна мета – створення в місті громадського руху по встановленню гуманного відношення до безпритульних тварин. В планах організації – стерилізація тварин за рахунок коштів благодійників та створення в місті притулку для бездомних собак.

Як завжди члени виконкому розглянули низку питань стосовно оформлення технічної документації мешканцям міста та захисту майнових і громадянських прав неповнолітніх.

Л. БОЙКО.