Вы здесь

Порушено кримінальну справу

До Чугуївської центральної лікарні з тяжкими пораненнями грудної клітини та живота було доставлено громадян Ш. та Г., які є мешканцями одного із селищ Чугуївського району. Через деякий час громадянин Ш. від отриманих тілесних ушкоджень помер, а громадянин Г. перебуває у тяжкому стані.

Вжитими оперативно-розшуковими заходами встановлено, що тілесні ушкодження громадянам Ш. та Г. спричинив громадянин К., який під час сварки з зазначеними особами, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, узяв ніж та наніс по 5-7 ударів кожному у живіт та грудну клітину.

Слід зазначити, що громадянин К. був неодноразово раніше засуджений за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів, проте після відбуття покарань на шлях виправлення не став та не бажав жити за загальноприйнятими нормами: ніде не працював, зловживав спиртними напоями та знову вчинив особливо тяжкий злочин.

Громадянина К. було затримано працівниками міліції, стосовно нього порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 1 ст.115, ч.2 ст.15, п.1 ч.2 ст.115 КК України, тобто за фактом умисного вбивства та замаху на умисне вбивство двох осіб. На цей час розслідування справи триває.

А. КРАВЧЕНКО, заступник Чугуївського міжрайонного прокурора Харківської

області, юрист 1 класу.