Вы здесь

 

Місто готується до Дня Перемоги

9 квітня під головуванням першого заступника міського голови Юрія Варжеїнова відбулося засідання робочої групи з підготовки та проведення в Чугуєві заходів до 67-ої річниці Великої Перемоги. У нараді взяли участь керівники виконкому, комунальних підприємств, ветеранських організацій та командири військових частин, розташованих в нашому місті. Обговорювались заходи, які проводитимуться в Чугуєві протягом травня 2012 року до 67-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Розпочинаючи засідання, перший заступник міського голови звернувся до присутніх з проханням якомога душевніше вшанувати ветеранів, користуючись тим, що поруч з нами ще залишились люди, які винесли на своїх плечах весь тягар страшної війни. «Поспішаймо сказати цим людям наше щире «спасибі», допомогти, вшанувати, зробити щось приємне. Адже минають роки, і їх стає все менше поруч з нами», -- наголосив Юрій Костянтинович.

Надалі мова йшла про визначення місць проведення заходів, роботу з ветеранами, участь у заходах військових частин Чугуївського гарнізону, основні напрямки роботи з учнівською молоддю міста, про впорядкування місць проведення мітингів та масових святкових заходів. Ю. К. Варжеїнов, зокрема, проінформував присутніх про те, що у святкових заходах планується активна участь депутатів усіх рівнів.

Перший заступник міського голови зробив наголос на тому, що зусилля комунальних служб міста потрібно зосередити на наведенні належного санітарного стану на місцях проведення масових заходів. Окреме завдання, на якому треба зосередити зусилля, -- відновлення пам'ятних плит на Меморіалі Слави.

Підбиваючи підсумок наради, перший заступник міського голови Ю. К. Варжеїнов звернувся до своїх колег з нагадуванням про те, що вшанування ветеранів війни не повинно обмежуватись одними тільки святами - це наш загальний повсякденний обов'язок та борг.