Вы здесь

Чим живе місто

Головною темою наради з головами вуличних комітетів, яку 11 квітня провела міський голова Галина Мінаєва, було обговорення заходів екологічного двомісячника «За чисте довкілля», який наразі триває у Чугуєві.

Про основні заходи двомісячника доповів начальник відділу ЖКГ та будівництва міськвиконкому Віталій Кулініч. Він нагадав головам вуличних та домових комітетів деякі положення Правил благоустрою міста, де йдеться про обов'язки господарів про належне санітарне утримання прилеглих та закріплених територій. Віталій Борисович запропонував присутнім провести серед мешканців Чугуєва роз'яснювальну роботу з метою залучення їх до акції «За чисте довкілля»; наголосив керівник ЖКГ і на необхідності постійної роботи з благоустрою територій міста та підтримання на них чистоти, нагадав, що п'ятниця - міський санітарний день.

Зі звітом про виконання критичних зауважень і пропозицій, висловлених на попередніх зустрічах з головами вуличних комітетів, виступила начальник організаційного відділу міськвиконкому Оксана Бойко. Крім того, вона проінформувала учасників наради з питань легалізації органів самоорганізації населення, а також приділила увагу деяким пунктам Положення міського конкурсу «Мій дім, мій двір, моя вулиця».

На порядку денному наради були також питання про обговорення соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, профілактики туберкульозу, забезпечення на території міста епізоотичного благополуччя, сплати земельного податку.

Про соціальні акції народного депутата України Дмитра Шенцева, що реалізуються у нашому місті, розповіла завідуюча громадською приймальнею народного депутата в Чугуєві Ніна Куралех. Акція «Квітучий край», в рамках якої голови вуличних комітетів отримали насіння декоративних рослин, покликана зробити місто яскравим, прикрасивши його великою кількістю квітів. Метою акції «Бачити серцем і душею» є допомога людям, які мають проблеми з зором.

Л. МАРТОВА.