Вы здесь

 

АПТЕКИ ЙДУТЬ ДО СЕЛЬЧАН

Днями у селі Коробочкине та селищі Малинівка відкрились аптеки мережі «ДАРС».

Цієї події у кожному населеному пункті люди чекали з нетерпінням. Адже у Коробочкиному до цього часу взагалі не було аптеки, а у Малинівці вона хоча і була, але навряд чи могла задовольнити потреби всіх мешканців найбільшого у районі селища. Для того, щоб придбати ліки, сельчанам доводилось їздити до райцентру. Провізори та фармацевти аптек мережі «ДАРС», популярних завдяки низьким цінам та великому асортименту, неодноразово чули побажання покупців з Малинівки та Коробочкино щодо відкриття аптечних закладів у їх населених пунктах. З відповідними проханнями до керівництва фірми «ДАРС» зверталися і органи місцевого самоврядування селища та села. І ось, нарешті, аптеки відчинили двері.

У селі Коробочкине аптека «ДАРС» працює за адресою: вул. Жовтнева, 127-в. У селищі Малинівка – вул. Першого Травня, 10 (район школи та церкви).

- Відтепер для сельчан не буде проблемою придбати будь-які ліки, навіть терміново, - каже начальник фармацевтичного відділу ТОВ «ДАРС-Д» Наталія Лабінцева. – Кваліфіковані та досвідчені провізори завжди допоможуть консультацією, а у разі потреби приймуть від покупця замовлення на препарат, який буде оперативно доставлено до аптеки. Ціни у сільських аптеках не будуть вищими за чугуївські. До того ж, у наших аптеках діє дисконтна карта «ДАРС».

За словами Наталії Лабінцевої, у зв’язку з розширенням аптечної мережі у колективі аптечних працівників фірми з’явилися вакансії. Тож, «ДАРС» запрошує на роботу провізорів та фармацевтів, гарантуючи достойну зарплатню та умови праці. З приводу працевлаштування звертайтеся за адресою: м. Чугуїв, вул. Жадановського, 3-б та за телефонами: 2-55-94, 050-303-04-61, 050-364-50-29.

Олексій Крамаренко