Вы здесь

 

Новости Чугуевской налоговой

Громадяни, які задекларували доходи за 2018 рік, повинні сплатити податки до 31 липня

До місцевих бюджетів Харківщини спрямовано 430,0 мільйонів гривень надходжень від рентної плати

Увага! Новий електронний сервіс для громадян вже в дії

На Харківщині триває операція "Урожай"
В Головному управлінні ДФС у Харківській області, повідомляють, що одним із напрямків операції «Урожай» є залучення до декларування та сплати податків громадянами, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 гектари, та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу.
Також проводяться заходи по виявленню необлікованих найманих працівників, легалізації заробітної плати.

Увага! маєте відокремлені підрозділи – платіть ПДФО до відповідних бюджетів
Головне управління ДФС у Харківській області нагадує, що згідно з п. 168.4 ст.168 ПКУ податок, утриманий з доходів резидентів та нерезидентів, зараховується до бюджету відповідно до Бюджетного кодексу України.

Майже 7,3 млрд. грн. ЄСВ сплачено платниками Харківщини
Головне управління у Харківській області повідомляє, що протягом січня – червня 2019 року платники Харківщини сплатили майже 7,3 млрд. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Вказана сума перевищила минулорічні надходження на 1,3 млрд. грн. або на 22,3 %.
У червні п.р. надійшло 1,4 млрд.грн. ЄСВ. Досягнуто ріст до червня минулого року на 193,5 млн. грн. або на 16,6 %.

Аграрії Харківщини залучаються до кампанії «Урожай»
Відбулась розширена зустріч податківців з сільськогосподарськими товаровиробниками Харківщини, які об’єднані в Асоціації фермерів та приватних землевласників.
Під час заходу обговорювались актуальні питання оподаткування аграріїв. Так на часі були теми оподаткування земельних ділянок та сплати орендної плати за їх використання фермерськими господарствами, умови застосування 4-ї групи єдиного податку, особливості нарахування сплати єдиного внеску фермерами тощо.

За 6 місяців до Державного бюджету сплачено понад 2,8 млрд.грн.
Протягом січня - червня 2019 року Головним управлінням ДФС у Харківській області забезпечено збір податку на додану вартість до Державного бюджету у сумі 2846,0 млн. грн. При цьому, простежується позитивна динаміка в частині збільшення рівня декларування та збору податку на додану вартість в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Надходження збільшилися на 514,6 млн. грн. або 22,1відс. у порівнянні з відповідним періодом 2018 року.

До уваги платників: типові помилки при заповненні заявок на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами

Увага! З 1 липня 2019 року змінилися соціальні стандарти
Головне управління ДФС у Харківській області інформує, що Законом України від 23 листопада 2018 року №2629 «Про державний бюджет України на 2019 рік» встановлено розміри прожиткового мінімуму для різних груп населення та розмір мінімальної заробітної плати.
З 1 липня 2019 року встановлюються нові розміри прожиткового мінімуму на одну особу у розрахунку на місяць у сумі 1936 гривень.
Для основних соціальних і демографічних груп населення з 1 липня 2019 року встановлено такі показники:

Від харків’ян до бюджету країни надійшло 538,6 млн. гривень військового збор
У Головному управлінні фіскальної служби регіону проінформували про надходження «податку на підтримку армії». До Державного бюджету за січень-червень 2019 року надійшло 538,6 млн. грн. Досягнуто ріст збору до І півріччя 2018 року на 101,1 млн. грн (+ 23,1 відс.).
У червні поточного року сплачено 103,0 млн.грн, що на 16,6 млн. грн. більше минулорічного червневого надходження.

Нарахування єдиного внеску за цивільно-правовим договором
Головне управління ДФС у Харківській області повідомляє, що за договором підряду (цивільно-правовим договором) одна сторона (підрядник) зобов’я¬зується на свій ризик виконати певну роботу за завданням другої сторони (замовника), а замовник зобов’язується прийняти та оплатити виконану роботу (ст. 837 Цивільного кодексу України). Отже, виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами відноситься до доходів із джерел не за основним місцем роботи.

З 1 липня діють нові правила оподаткування міжнародних посилок
Головне управління ДФС у Хакрівській області повідомляє, що зниження неоподатковуваної вартості товарів у міжнародних поштових відправленнях до 100 євро для громадян набуває чинності з 01 липня 2019 року.

Фізособи повинні сплатити ПДФО за 2018 рік до 31.07.2019 року
Головне управління ДФС у Харківській області нагадує, що фізичні особи, які не зареєстровані як фізичні особи – підприємці, та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов’язані сплатити суму податкових зобов’язань, зазначену у поданій декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація), до 01 серпня року, що настає за звітним.
За результатами 2018 року останній день сплати – 31 липня 2019 року (включно).

Місцеві бюджети Харківщини поповнилися на 4,8 мільярди завдяки надходженням ПДФО
ПДФО є основним джерелом наповнення місцевої казни. В структурі надходжень він займає позицію лідера – майже 60 відсотків від загальної суми.
За січень-червень поточного року до місцевих бюджетів Харківської області надійшло4786,0 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.
У фіскальній службі регіону відзначили, що надходження у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року зросли на 772,5 млн. гривень, або на 19,2 відс.

На розвиток місцевих громад Харківщини надійшло 8,1 млрд.грн. податків і зборів
В Головному управлінні фіскальної служби області проінформували щодо надходжень податків і зборів до бюджетів місцевих громад Харківщини. За січень - червень п.р. надійшло 8119,6 млн.грн., що на 1391,4 млн.грн. більше, ніж у минулому році.
При цьому, за червень забезпечено збір платежів в сумі 1 307,7 млн. грн, що на 196,4 млн. грн, або на 17,7 відс. більше ніж за червень 2018 року.
Повідомили у фіскальній службі регіону про п’ятірку податків-лідерів, які наповнюють місцеві бюджети.

Увага громадян! E- Receipt допоможе перевірити ваш чек на «чесність»
Головне управління ДФС у Харківській області нагадує, що суб'єкти господарювання, які здійснюють:
- розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу

Фіскальна служба регіону: з початку року надходження до бюджетів перевищили минулорічні на 6,0 мільярдів гривень

Щодо запровадження системи електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового

Страницы